FIFTY LINE od dBTechnologies już w Polsce!

0

Dzięki firmie SoundTrade, na polskim rynku pojawiły się najnowsze kolumny aktywne z serii FIFTY LINE od dBTechnologies. W skład linii produktowej wchodzą obecnie dwa modele: FIFTY TOP oraz FIFTY SUB.

dBTechnologies FIFTY LINE jest następcą popularnej linii produktowej Sigma, a jednocześnie reinkarnacją bardzo udanej serii źródeł punktowych FIFTY LINE PLUS, stojącej u podstaw sukcesu firmy dBTechnologies na polu nagłośnieniowym.

FIFTY LINE to bardzo proste w eksploatacji, a jednocześnie niezwykle skuteczne rozwiązanie. Dwudrożna kolumna aktywna FIFTY TOP charakteryzuje się wysokim SPL oraz wiernym przetwarzaniem transjentów. Wszystko to dzięki zastosowaniu aż czterech przetworników 10” i dwóch przetworników 3” w jednej obudowie!

dBTechnologies-FIFTY-LINE-TOP

Subwoofer FIFTY SUB posiada natomiast potężny zapas mocy, napędzającej 18″ głośnik niskotonowy. Obydwa modele wyposażone są w filtry FIR oraz możliwość sterowania poprzez protokół RDNet, co ułatwia konfigurację całego systemu.

dBTechnologies-FIFTY-LINE-SUB

Warto też zauważyć, że system jest gotowy do grania wprost po wyjęciu z pudełka – podstawowe presety dostępne są do wyboru za pomocą enkodera na module wzmacniacza.

Seria FIFTY LINE jest uniwersalnym narzędziem, które może pełnić wiele funkcji. Ta wszechstronność osiągnięta została poprzez możliwość skalowania wielkości systemu, zarówno w pionie, jak i w poziomie, w zależności od potrzeb danej widowni.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.dbtechnologies.com
Dystrybutor: http://soundtrade.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj