Focusrite i XLN Audio – romans z korzyścią dla klientów

0

Informacja krótka, choć niebywale elektryzująca! Bo inaczej nazwać romans dwóch świetnych producentów, dzięki którym korzyść dla klientów będzie nieoceniona?

Znany na całym świecie producent sprzętu studyjnego Focusrite, postanowił zawrzeć ciekawą umowę z producentem oprogramowania, a ściślej mówiąc z twórcą instrumentów wirtualnych, firmą XLN Audio.
Ten szwedzki producent słynie z naprawdę ciekawych, ale przede wszystkim z wysokiej jakości produktów z segmentu softwere.
Ich instrumenty wirtualne to kwintesencja brzmienia i bardzo przyjaznego interface’u graficznego, dzięki któremu użytkownik bez większych problemów poruszać się będzie po bazie instrumentów VST.

01-addictive-keys-header-title

Obie firmy zawarły umowę o współpracy. Dzięki tej swoistej randce na wysokim szczeblu, każdy użytkownik kupujący którykolwiek interface audio marki Focusrite, z oprogramowaniem dedykowanym urządzeniu otrzyma również oprogramowanie Addictive Keys spod znaku XLN Audio.
Brzmi fajnie, co?
Widać, producenci poszli po rozum do głowy i postanowili zawrzeć pakt o wzajemnej współpracy, dzięki któremu mają duże szanse na przechwycenie użytkowników korzystających z urządzeń studyjnych innych marek.
Nic tylko pogratulować pomysłu!
Więcej dowiecie się na stronię producentów www.global.focusrite.com, www.xlnaudio.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here