“Everything” by Lido – nowa paczka brzmień dla Roli Noise

0

Użytkownicy androida rozpaczają, a posiadacze sprzętu z jabłkiem skaczą z radości, bo oto ukazała się nowa paczka brzmień do aplikacji Roli Noise. Jej autorem jest norweski muzyk, Lido.

Jeśli nie wiecie czym jest Noise, spieszymy z wyjaśnieniami – jest to ni mniej, ni więcej, a darmowa aplikacja do tworzenia muzyki współpracująca z BLOCKS.

Lido to 25-letni norweski piosenkarz i producent muzyczny. Markę producenta wypracował współpracą z takimi artystami, jak Chance the Rapper, Halsey i Ariana Grande. Inspiracją dla powstania paczki brzmień “Everything” by Lido był najnowszy album muzyka.

Sam artysta mówi o nim:
“Marzyłem o stworzeniu pełnej muzyki elektronicznej przepełnionej emocjami. “Everrything” to album koncepcyjny, opowiadający o przegraniu lub rozstaniu. W moim przypadku było to rozstanie, które sprawiło, że postanowiłem być “ponad wszystko”. Dużo pracowałem nad teksturami i brzmieniem albumu. Tak długo, aż nadałem mu niemal kinowy charakter, który nadal jest intymny i osobisty.”

Pełną treść rozmowy z muzykiem znajdziecie na www.roli.com. Informacji o Lido szukajcie na www.facebook.com/Lidogotsongs.

Aplikację pobierzecie na www.roli.com. Brzmienia dostępne są w NOISE Soundpack Store za 6,99 USD (5,99 GBP, 6,99 EUR)

Więcej info:
Producent – www.roli.com
Dystrybutor – www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj