Braids z koncertem w Poznaniu

0

Kanadyjski pop – brzmi intrygująco? Jeśli nie wiecie do czego to przypiąć albo wiecie i lubicie ten gatunek, koniecznie przyjdźcie 6 kwietnia na koncert grupy Braids do poznańskiej Sceny na Piętrze.

Aby nagrać swój trzeci album „Deep In The Iris”, Braids przeniosło się w góry Arizony do Vermont i północnego Nowego Jorku. Otoczeni naturą wieloletni przyjaciele z zespołu starali się zrzucić z siebie ciężar codzienności stając się bezbronnymi i wrażliwymi przed sobą osobami. To zaowocowało albumem „Deep In The Iris”. Ich najsilniejszym nagraniem w dotychczasowym dobytku. Pełnym energii, lecz delikatnym i nieskazitelnie wyrzeźbionym. Braids to siła z która trzeba się liczyć. Z niezaprzeczalnie „żywą” energią zespół łączy w sobie oszałamiający wokal, potężne bębnienie oraz wysublimowaną elektronikę. Braids powstało w roku 2007 w Calgary, AB. Po przeprowadzce do Montrealu, zespół wydał swój dobrze przyjęty debiut „Native Speakerin” (2011). Składające się z Raphaelle Standell, Austin Tufts i Taylor Smith Braids stanowi wspólną całość podkreślającą zbiorowe twórcze doświadczenie.

Koncert Braids odbędzie się 6 kwietnia 2018 o godzinie 20:00 w Scenie Na Piętrze w Poznaniu.

Bilety do kupienia na www.biletomat.pl w wariantach:
40 – I PULA – WYPRZEDANA
45 – II PULA
50 – III PULA
55 – w dniu koncertu

Więcej o zespole na www.facebook.com/braidsmusic. Info o wydarzeniu znajdziecie na www.facebook.com/events/1971127189808178.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj