DrumSynth Plugin: Potężny instrument wirtualny w kontrolerach Akai MPC i FORCE!

0

Wraz z najnowszą aktualizacją oprogramowania kontrolerów Akai MPC i Akai Force, producent dodaje DrumSynth – świetny wirtualny instrument do tworzenia syntetycznych bębnów.

DrumSynth, który pojawia się wraz z aktualizacją w wersji MPC 2.9 i FORCE 3.0.6, pozwala tworzyć i projektować wszelkie brzmienia syntetycznych bębnów.

Sercem DrumSynth jest wielosyntezatorowa architektura generacji dźwięku, wspierana przez syntezę FM, modelowanie fizyczne i analogowe algorytmy oparte na próbkach. Wtyczka zawiera 8 osobnych instancji: Kick, Snare, Clap, Toms, Percussion, Hi-Hat, Crash i Ride, zawierających odrębne niepowtarzalne kombinacje generatora dźwięku. Interfejs DrumSynth jest prosty do opanowania, a na autonomicznych urządzeniach sprzętowych ekran dotykowy umożliwia precyzyjną edycję i błyskawiczną manipulację wieloma parametrami.

Główne cechy wtyczki DrumSynth:

  • Tworzenie i projektowanie wszelkich brzmień syntetycznych bębnów,
  • Potężne generatory dźwięku wspierane przez zupełnie nową syntezę FM, modelowanie analogowe i fizyczne oraz algorytmy oparte na próbkach,
  • 8 osobnych silników: Kick, Snare, Clap, Percussion, Tom, Crash, Hi Hat i Ride,
  • Wbudowane efekty, w tym Transient Shaper, Tuning, EQ, Compression, Delay, Reverb i inne,
  • Multi-Mode dający dostęp do wszystkich 8 silników jednocześnie,
  • Zapisywanie i przechowywanie projektów w presetach użytkownika.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.akaipro.com/drumsynth
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

Zapraszamy także do poniższej playlisty, gdzie znajdziecie cały pakiet tutoriali związanych z najnowszą aktualizacją i nowym dodatkiem DrumSynth:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj