Do wygrania kultowy mikrofon Audix D6

0

Jeśli są jeszcze tacy na tym świecie, którzy nie znają jednego z najbardziej docenionych scenicznych, ale i studyjnych mikrofonów, to muszą nadrobić zaległości. Krótko o Audix D6 i możliwości jego otrzymania – ZUPEŁNIE ZA DARMO!

Uważajcie! Do zgarnięcia, na przysłowiowe wyciągnięcie ręki, legendarny mikrofon instrumentalny Audix D6. Co trzeba zrobić? Banalnie proste!!!
Jak informuje producent, wystarczy wejść na podany adres i postępować zgodnie z wytycznymi, czyli standardowo: polubić i zakochać się w profilu Audix i w samym mikrofonie. Proste, prawda?
Zatem do dzieła!
KONKURS www.audixusa.com/vans

A teraz krótko o naszym bohaterze.
D6 ma tak długą historię recenzji i testów, że w zasadzie nie trzeba o nim pisać. Jednak są zapewne wśród Was tacy, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać mikrofonu, który doceniony został przez największe sławy muzyczne świata.
Zasadniczo, Audix D6 rekomendowany jest perkusistom. Jednak możliwości mikrofonu sprawdzano na wielu płaszczyznach. I tak, D6 świetnie sprawdza się jako sprzęt nie tylko sceniczny, ale i studyjny; nie tylko do nagłośnienia perkusji, ale i gitary basowej. Zatem jego możliwości są mocno rozszerzone.

Audix opisywało D6 jako mikrofon do stopy perkusyjnej. Doświadczenie muzyków pokazało jednak, że radzi sobie z nagłośnieniem flor tomu, djembe cajon-u oraz wspomnianych piecy basowych. Audix D6 jest wykuwany jest z jednolitej bryły aluminium lotniczego. Sprawia to, że fizycznie jest tak mocny na uszkodzenia mechaniczne, że niektórzy określają go mianem niezniszczalnego. My oczywiście tego nie sprawdzaliśmy, toteż nie polecamy stosować takich praktyk. W mikrofonach D6 zastosowano kapsułę o legendarnej technologii VLM.

Jeśli teraz macie pojęcie czym jest Audix D6, to do dzieła!

Kilka ważnych cech:

  • Typ przetwornika: Dynamiczny, VLM typ E, beztransformatorowy
  • Pasmo przenoszenia: 30Hz – 15kHz
  • Charakterystyka: Kardioida
  • Impedancja: 200 Ohm
  • Napięcie obwodu: 2.2mV
  • Max. SPL: 144dB
  • Waga: 217 g

Więcej informacji o mikrofonie znajdziecie na stronie producenta www.audixusa.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.lauda-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here