DJ Decks sięgnął po AKAI MPC X!

0

DJ Decks jest jednym z najbardziej znanych DJ-ów i producentów hip-hopu w Polsce. W jego muzyczno-sprzętowym setupie pojawiła się właśnie autonomiczna stacja robocza AKAI MPC X  wyposażona m.in. w 16 dynamicznych padów RGB oraz dotykowy wyświetlacz. Jesteście ciekawi jego opinii?

W 1998 roku DJ Decks wydał swój pierwszy didżejski mixtape, a w 2001 roku zajął czwarte miejsce w eliminacjach do mistrzostw Europy DJ-ów Vestax Extravaganza. Do 2015 roku współtworzył legendarny zespół Slums Attack, do którego trafiła nagroda „Fryderyka” za album “Na Legalu?”.


„Jedną z głównych cech, jaką szukam przy wyborze urządzenia, które będzie mi towarzyszyć na kolejne lata podczas produkcji muzyki, jest jego prostota w obsłudze. Pracowałem już na wielu MPC-tkach, począwszy od 2000 xl, po MPC Renaissance, ale dopiero MPC X sprawiło, że na pewno zostanę z tym urządzeniem na dłużej, serio ;-)”

– DJ Decks


W październiku 2020 roku DJ Decks wydał pod szyldem StoproRap długo oczekiwaną płytę „Mixtape 7”, na której pojawili się zaproszeni przez muzyka amerykańscy raperzy tacy jak Luniz, M.O.P., Rass Kass, Onyx, Kool G Rap, The Beatnuts, PMD, Mc Eiht i Tha Alkaholiks, a także czołówka polskich, w tym O.S.T.R., Major SPZ, Paluch, W.S.R.H. czy JWP. Album zebrał znakomite recenzje, a jego oprawa graficzna stworzona przez Forin Studio wzbudziła zachwyt.

Więcej o AKAI MPC X
Producent: https://www.akaipro.com/mpc-x
Dystrybutor: https://audiostacja.pl/akai-mpc-x

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj