Console 1 Fader, czyli “mission complete”!

0

Użytkownicy sprzętowego sterownika i miksera w jednym jakim jest Console 1 od firmy Softube zapewne oszaleją z radości! Ci, którzy wciąż nie byli przekonani mają kolejny argument. Przedstawiamy Wam najnowsze rozszerzenie w postaci Console 1 Fader.

Wszyscy doskonale wiedzą jak szybka i komfortowa praca w studiu muzycznym, czy to przy nagraniach, czy masteringu jest ważna. Wiemy również, że klawiatura i myszka nie pozwalają na sprawną i precyzyjną pracę nie mówiąc już o intuicyjności, która pozwoliłaby nam oderwać się od ekranu i skupić na słuchaniu.

Firma Softube postanowiła to zmienić wprowadzając kilka lat temu swój pierwszy sprzętowy sterownik i mikser w jednym Console 1 przeznaczony do obsługi wtyczek SSL4000E. Więcej szczegółów na jego temat znajdziecie TUTAJ: https://uptone.pl/tag/softube-console-1.

Popularność tego rozwiązania stale rośnie i choć cena dla niektórych może wydawać się wysoko (ok. 2.100 PLN) to jednak dla osób które zajmują się pracą w studiu zawodowo taka inwestycja zwraca się bardzo szybko, na co mamy potwierdzenie od konkretnych osób z branży.

Producent zrobił właśnie kolejny ważny krok i postanowił jeszcze tę pracę ułatwić. Do oferty trafia właśnie Console 1 Fader, który oczywiście sam w sobie jest pełnoprawnym narzędziem do pracy pozwalając usprawnić działania w studiu oferując – m.in. a z drugiej strony przede wszystkim – 10 zautomatyzowanych fizycznych faderów.

Jednak w połączeniu z Console 1 dostajemy kompletny ecosystem, w którym praca wydaje się już samą przyjemnością.

Więcej szczegółów na jego temat przedstawimy niebawem, a póki co zapraszamy do poniższej prezentacji video oraz na stronę producenta: https://www.softube.com

Więcej szczegółów
Producent: https://www.softube.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

Przy tej szczególnej okazji przypominamy także o trwającej promocji, którą wspólnie z producentem Softube przygotował polski dystrybutor marki na Polskę, firma Audiostacja:

Kup kontroler CONSOLE 1 i odbierz ZA DARMO wtyczkę American Class A!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here