Poznajcie Timbalesy od Meinl Percussion

0

Timbalesy to instrumenty perkusyjne, które zdobywają coraz większość popularność w naszym kraju. Dziś mamy dla Was próbkę ich możliwości, którą przygotowała firma Meinl Percussion.

Niemiecki producent Meinl, to firma znana głównie ze świetnych talerzy perkusyjnych, a także akcesoriów perkusyjnych w postaci pałek, miotełek, kluczy i wielu innych. Jednak oferta tej firmy skierowana jest do znacznie szerszego grona muzyków w tym także perkusjonalistów.

Zapraszamy do najświeższych prezentacji timbalesów, które zaliczają się właśnie do instrumentów nazywanymi perkusjonaliami, wykorzystywanymi głównie w muzyce latynoskiej, choć i te preferencje coraz częściej się zmieniają, a zawodowi bębniarze coraz chętniej dorzucają te instrumenty do swoich rozbudowanych setów perkusyjnych:

Korpusy tych instrumentów wykonane są z metalu, głównie ze stali i brązu i co ważne, te części tego instrumentu również służą do wydobywania dźwięków więc odpowiednia ich obróbka wpływa bardzo znacząco na ich brzmienie.

Zapraszamy zatem do poniższych prezentacji, w których poznacie możliwości brzmieniowe różnych modeli jakie znajdziemy w ofercie marki Meinl Percussion.

Więcej szczegółów
Producent: https://meinlpercussion.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here