Co potrafi studyjny przedwzmacniacz elysia skulpter 500…

0

Nadanie ostatecznego kształtu naszym nagraniom może być prostsze niż się to wydaje… Poznajcie możliwości nowego przedwzmacniacza elysia skulpter 500!

Elysia skulpter 500 to końcowe narzędzie w procesie nagrywania. Jego kompaktowe rozmiary zapewniają mobilność, a za pomocą dosłownie 4 gałek (Gain, Shape, LoCut i Comp) może bardzo precyzyjnie kształtować brzmienie. Wokal, gitara, synthy, efekty nabierają zupełnie nowego wyrazu…

Jak to działa w praktyce? Sami zobaczcie!

Przedwzmacniacz oferuje oczywiście zasilanie Phantomowe +48V, przełącznik fazy i filtr górnoprzepustowy o nachyleniu zbocza 12 dB/okt. Jak przystało na przedwzmacniacz wysokiej klasy mamy także zbalansowane wejście instrumentalne DI, co pozwala na skorzystanie z jego cech wzmacniających bez względu na poziom sygnału wchodzącego z gitar, basu czy syntezatora.

Jego audiofilski preamp oparty jest o pojedyncze rezystory kontrolujące w pełni dyskretny wzmacniacz klasy A zdolny do wzbogacenia każdego mikrofonu swoim autentycznym i naturalnym tonem. Posiada dwa stadia saturacji i filtracji oraz inteligentny compresor, dzięki któremu wokal lub instrument brzmi jak gotowy do wydania.

Więcej szczegółów:
Producent: www.elysia.com
Dystrybutor: www.audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here