Brakuje Ci basu? Sięgnij po zestaw Avantone Bonzo Bundle!

0

W lutym tego roku, firma Avantone Pro wprowadziła do oferty nowy zestaw mikrofonów perkusyjnych – Bonzo Bundle o czym wspominaliśmy przy okazji premiery. Mikrofony są już dostępne w Polsce dzięki firmie Audiostacja zatem przyjrzyjmy się im bliżej…

Zestaw mikrofonów do perkusji Avantone Bonzo Bundle to rozwiązanie, które pozwala uchwycić niesamowity basowy cios z bębnów, kolumn basowych i innych instrumentów intensywnie korzystających z niskich częstotliwości. W zestawie znajdują się: mikrofony Kick i Mondo, wytrzymały stojak do Kick oraz SSM Shockmount do Mondo.

KICK – Klasyczny towarzysz niskich częstotliwości

Niezależnie od tego, czy rejestrujesz dźwięk z kolumny basowej, czy uderzenia bębna basowego perkusji, mikrofon Kick wychwyci to, czego żaden inny mikrofon nie potrafi… Wyciągnie prawdziwie mięsisty bas na pierwszy plan!

MONDO – Poznaj swój nowy mikrofon basowy

Mondo to kardioidalny mikrofon dynamiczny, przeznaczony specjalnie do bębnów basowych. Mondo to synonim grubego i masywnego brzmienia, z ostrym atakiem i energią. Ale nie tylko brzmienie tego mikrofonu robi wrażenie. Eleganckie wykończenie w kolorze czerwonym cabernet świetnie prezentuje się na scenie i w studiu.

Kick jest doskonałym uzupełnieniem Mondo, dlatego Avantone stworzył dla ten wyjątkowy zestaw – Bonzo Bundle!

Więcej szczegółów
Producent: http://www.avantonepro.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj