Black Lion Audio w ofercie Audiostacji

210

Wpadł Wam w oko któryś z produktów marki Black Lion Audio? Jeśli chcecie poznać bliżej lub kupić sprzęt tego chicagowskiego producenta, koniecznie zapoznajcie się z ofertą dostępną u  polskiego dystrybutora marki, firmy Audiostacja.

Black Lion Audio wysoko ustawia poprzeczkę w dziedzinie obróbki dźwięku. Przedwzmacniacze mikrofonowe, kompresory czy zegary studyjne chwalone są za wysoką jakość, chociaż nie kosztują fortuny. Już na etapie projektów inżynierowie z Black Lion Audio starają się znaleźć takie rozwiązania, na które będzie stać potencjalnych użytkowników.

Ostatnio firma wypuściła dwa niedrogie kompaktowe przedwzmacniacze mikrofonowo-instrumentalne: B173 mkII inspirowany klasycznym brytyjskim 1073 oraz jednokanałowy B12A mkIII. Sercem urządzeń są transformatory Cinemag, które maksymalizują jakość stopniowania wzmocnienia na wejściu i wyjściu.

B173 mkII na przednim panelu ma wejście D.I., które zapewnia bogate harmonicznie brzmienie gitar, klawiszy i syntezatorów. Stopniowe wzmocnienie wejściowe i zmienne tłumienie wyjściowe pozwalają na doskonałą kontrolę nad nasyceniem transformatora.
Natomiast brzmienie B12A mkIII utrzymane jest w stylu amerykańskiego 312A. Przedwzmacniacz wykorzystuje zewnętrzne źródło zasilania, by zminimalizować zakłócenia i utrzymać niski poziom szumów. Obudowa jest przystosowana do montażu w racku.

  • Dźwięk jest królem!
    Wszystkie produkty Black Lion Audio wytwarzane są z myślą o zapewnieniu wysokiej jakości brzmienia. Wychodzi im to wyśmienicie!
  • Idź pod prąd!
    Kwestionowanie standardów branżowych prowadzi firmę w kierunku ciągłych innowacji. To między innymi dlatego duet wysokiej jakości z niewysokimi cenami tak świetnie gra! 🙂
  • Zadziwiaj i miej pasję!
    Inżynierowie z Black Lion Audio są prawdziwymi fanatykami brzmienia. Kochają to, co robią i stale zadziwiają nowymi produktami, które i Ty pokochasz.

Pełną ofertę producenta znajdziecie na stronie wyłącznego dystrybutora marki, firmy Audiostacja.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.blacklionaudio.com/
Dystrybutor: https://audiostacja.pl/