Bezprzewodowe mikrofony Sennheiser XS Wireless Digital po pierwszych testach!

0

Sennheiser XSW-D, to najnowsze bezprzewodowe systemy mikrofonowe dedykowane muzykom, filmowcom, prezenterom, youtuberom oraz wszystkim, którzy potrzebują prostych lecz skutecznych rozwiązań dźwiękowych.

Pierwsze sztuki już trafiają na polski rynek do testów – czekamy także na swoją partię 😉 , a póki co postanowiliśmy podzielić się z Wami ciekawymi recenzjami, które wykonali dla Was, dobrze wszystkim znany Bartosz “BazOk” Zelek, który wziął na warsztat zestaw instrumentalny oznaczony symbolem Sennheiser XSW-D Instrument Base Set, oraz inny znany youtuber Travel Tasters, który na codzień prezentuje najpiękniejsze zakątki naszego globu, a tym razem wystąpił w roli recenzenta zestawu Sennheiser XSW-D Portable Lavalier Set, który może mu pomóc w jego wojażach!

O nowych zestawach pisaliśmy już w artykule: https://uptone.pl/scena/sennheiser-xs-wireless-digital-nowa-rodzina-systemow-bezprzewodowych, więc tam odsyłamy Wam po więcej szczegółów technicznych i teoretycznych, a poniżej pierwsze recenzje praktyczne. Oglądajcie!

Więcej szczegółów:
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here