Aston Microphones pod opieką firmy SoundTrade

1
Aston-Microphones-SoundTrade_uptone

Aston Microphones to ekskluzywna marka z branży proaudio stworzona w 2015 przez guru projektowania mikrofonów, Jamesa Younga. Od teraz rozwiązania tego brytyjskiego producenta dostępne będą w Polsce dzięki firmie SoundTrade.

Firma SoundTrade sukcesywnie rozszerza swoją ofertę o kolejne marki z profesjonalnej branży audio. Tym razem zapowieda pojawienie się w sprzedaży produktów z logo angielskiej firmy Aston Microphones. Ta ekskluzywna marka stworzona w 2015 przez guru projektowania mikrofonów, Jamesa Younga jest producentem wielu uznanych modeli takich jak wielokierunkowy Spirit, broadcastowy Stealth, czy innowacyjny Starlight z wbudowanym laserem ułatwiającym precyzyjne ustawienie mikrofonu. 

„Mikrofon nie jest tylko zwykłym narzędziem. Jest prawdziwym instrumentem muzycznym. Prawdziwym sercem każdego nagrania, które realizujesz. Kiedy więc wymyślaliśmy nową markę mikrofonów, było dla nas niezmiernie ważne to, aby ostateczny wynik był nie tylko „ po prostu wykonaną robotą”, ale również inspiracją do poczucia pewności dla artysty, producenta czy realizatora dźwięku, że osiągnie najlepszy rezultat z możliwych.”

Aston Microphones

Inżynierowie z Aston Microphones za cel stawili sobie tworzenie produktów o światowej renomie i najwyższej jakości w swojej klasie. W tym celu nawiązują współpracę z wieloma uznanymi realizatorami oraz artystami (wśród nich np. Sylvia Massy czy Wes Borland). Wykreowali przy tej okazji przestrzeń wymiany doświadczeń i pomysłów nazwaną Aston 33, nazwaną tak za pierwotną liczbą partnerów zaangażowanych w konstruowanie pierwszego modelu mikrofonu – Origin.

Dzięki możliwości wsłuchania się w sugestie wielu doświadczonych ekspertów inżynierowie z firmy Aston Microphones mogą skupić się na stworzeniu sprzętu o bezprecedensowej jakości w tej klasie mikrofonów udoskonalając kolejne modele o innowacyjne rozwiązania. W ofercie marki dostępne są również ustroje akustyczne Halo produkowane z opatentowanego materiału akustycznego PET oraz szeroka gama ekskluzywnych akcesoriów mikrofonowych.

Aston-Microphones-Halo

Więcej szczegółów
Producent: https://www.astonmics.com
Dystrybutor: https://soundtrade.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj