Arturia AudioFuse. Trevor Muzzy opowiada o pracy z interfejsem

0

Interface Audio Fuse był pierwszym, który firma wypuściła na rynek. Niejako debiutując w tym segmencie, stworzyła produkt polecany przez rzesze muzyków i producentów na całym świecie. O pracy z tym urządzeniem opowiedział również Trevor Muzzy.

Trevor jest uznanym w USA producentem i muzykiem. Jego studio “obsługuje” takie nazwiska jak Jennifer Lopez, Nicki Minaj czy Lady Gaga.
Producent w szczególności punktuje, oczywiście na plus, obsługę urządzenia i jego możliwości adaptacyjne do różnych warunków pracy i stylów muzycznych.
Arturia Audio Fuse to niewielkich rozmiarów pudełko, w którym mieści się wszystko czego potrzeba do rejestracji i podstawowej obróbki materiału dźwiękowego – zaznacza Trevor.
Cóż, nam pozostaje wierzyć w jego opinię, bo kto, jeśli nie producent wielkich nazwisk, może wiedzieć więcej o możliwościach takiego urządzenia jakim jest Arturia Audio Fuse?

Więcej o produkcie znajdziecie na stronie producenta www.arturia.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here