Kvelertak z koncertem we Wrocławiu

0

Norweska grupa Kvelertak dzień po supportowaniu Metalliki w Krakowie, zagra samodzielny koncert w klubie Frej we Wrocławiu.

Podczas występu zespół promować będzie najnowszy, wydany w maju 2016 album, zatytułowany “Nattesferd“.

Grupa Kvelertak zadebiutowała w 2010 roku albumem zatytułowanym po prostu “Kvelertak“. Rewolucyjną gatunkowo płytę okrzyknięto w Norwegii prawdziwą sensacją. Dlaczego rewolucyjną? Bo w odróżnieniu od innych zespołów w kategorii ciężkich brzmień, Kvelertak nie bali się połączenia energicznego, nieokrzesanego rock and rolla, black metalu oraz punka. A jeśli do tego dodać teksty ojczystym języku członków zespołu – norweskim – nie mogło powstać nic innego, jak tylko wybuchowa mieszanka, pełna niesamowitych brzmień i jedynego w swoim rodzaju charakteru.

Najnowszy, trzeci krążek grupy, “Nattesferd” światło dzienne ujrzał niewiele ponad rok temu. Płytę utrzymaną w podobnej stylistyce, co debiutancki album promowały 2 single – “1985” i “Berserkr“.

Koncert Kvelertak odbędzie się 29 kwietnia 2018 roku o godzinie 19:30 w klubie Frej we Wrocławiu.

Bilety dostępne są w cenach 55 zł (na stronie PW Events), 65 zł (www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletomat.pl) i 75 zł (w dniu koncertu).

Więcej o zespole dowiecie się na www.facebook.com/Kvelertak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here