Art USB DualTubePre – lampowy przedwzmacniacz do twojego studia!

1

Art USB DualTubePre to kompaktowy, dwukanałowy, lampowy przedwzmacniacz. Wyposażony w interfejs USB, został zaprojektowany by zapewnić doskonałe brzmienie, oraz najwyższą jakość podczas nagrań w studio i poza nim.

Oba nisko szumowe kanały posiadają wzmocnienie rzędu 40dB, oraz diody wskazujące pojawienia się sygnału i przesterowania. Dodatkowo do dyspozycji mamy przełącznik fazy, załączany filtr górno-przepustowy, nisko szumowe zasilanie phantom 48V, oraz zaawansowany optyczny kompresor pozwalający na większą kontrolę dynamiki dźwięku.
Przedwzmacniacz dodatkowo zaopatrzono w stereofoniczne gniazdo słuchawkowe 1/8” TRS z regulatorem głośności, służące do monitorowania nagrywanego sygnału w czasie rzeczywistym. Dzięki osobnemu regulatorowi „mix” istnieje możliwość ustalenia odpowiednich proporcji pomiędzy sygnałem wejściowym a sygnałem z komputera. Sygnał „Monitor Mix” jest również wysyłany na złącza wyjściowe 1/4” TRS, co umożliwia odsłuch również na monitorach zewnętrznych. Interfejs USB jest zgodny jest ze standardem USB i nie wymaga żadnych dodatkowych sterowników.

Po więcej informacji zapraszam na www.arcadeaudio.com.pl oraz na stronę producenta
www.artproaudio.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj