ART TransY: nowy dwukanałowy kompresor/limiter

0

Rok temu wspominaliśmy o nowych produktach TransX i TransY jakie firma ART ProAudio wprowadza do swojej oferty. Dziś kilka słów więcej o nowym dwukanałowym kompresorze/limiterze TransY.

W poniższym linku znajdziecie więcej szczegółów o podwójnym preampie mikrofonowym TransX: https://uptone.pl/studio/sprzet-studio/art-transx, a teraz kilka słów o najnowszym kompresorze, który niebawem trafi do nas na testy! 😉

ART TransY to dwukanałowy kompresor/limiter, który dzięki zastosowanym tranzystorom polowym FET (Field Effect Transistor) charakteryzuje się bardzo cichą i niskoszumową ścieżką dźwiękową, zapewniającą nam bardzo wysoką szczegółowość. Tak przynajmniej zapewnia nas producent. Trans Y równie dobrze może działać jako urządzenie stereofoniczne. Całość została zaprojektowane z dbałością o najmniejsze szczegóły, ale też w taki sposób aby było proste w obsłudze, a jego możliwości były w stanie zadowolić każdego z użytkowników. Zastosowano w nim niezawodne i najlepsze rozwiązania, które sprawdziły już się przez lata pracy w innych urządzeniach.

Unikalny układ detekcji sygnału wraz z  układem serwa FET zapewniają nową jakość dźwięku i sprawiają że Trans Y jest bardzo wszechstronnym i uniwersalnym urządzeniem. Za pomocą kilku ruchów ręką delikatną i subtelną kompresję możemy zamienić w bardzo mocny limiter. Dzięki zastosowanemu przełącznikowi poziomu sygnału +4/-10 urządzenie staje się jeszcze bardziej uniwersalne i sprawdzi się w wielu rozwiązaniach. Szerszy zakres regulacji umożliwiający nam na ukręcenie zadowalających nas wyników jest dostępny na przednim panelu.

Jeśli często podróżujesz po świecie, to kolejna funkcja tego urządzenia sprawi że uśmiech zagości na Twojej twarzy. Zastosowany w TransY nowoczesny zasilacz dostosowuje się do napięcia sieciowego, umożliwiając Ci swobodne podróżowanie po świecie i podłączanie urządzenia do dowolnych w tym i przenośnych źródeł zasilania. Tak duże możliwości zostały upakowane do niewielkiej, ale dobrze się prezentującej i wytrzymałej stalowej obudowy 1U.

Jest to z pewnością propozycja, która znajdzie zastosowanie zarówno w studio jak i na scenie i pozwoli uzyskać profesjonalne efekty. Stwórz swój unikalny dźwięk z pomocą TransY.

Sugerowana cena detaliczna: 2449zł brutto

Więcej szczegółów
Producent: http://artproaudio.com
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here