ART TransX – nowy, podwójny preamp mikrofonowy stworzony z pasją!

0

Znany amerykański producent ART, wprowadził do oferty nowy, podwójny przedwzmacniacz mikrofonowy TransX. Jak zapewnia, jego skrupulatnie dobrane komponenty zapewniają bardzo cichą pracę oraz przejrzyste i czyste brzmienie.

W nowościach na 2018 znajdziemy także nowy, podwójny kompresor oznaczony symbolem TransY.

ART ProAudio to amerykańska firma, która powstała w 1984 roku. Tworzą ją głównie muzycy, inżynierowie i pasjonaci. To właśnie ta pasja i zaangażowanie inżynierów ART pozwoliły stworzyć im całą gamę produktów, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Do bardzo dobrze znanych już i docenianych produktów takich jak Pro MPA II, czy też Pro VLA II w tym roku dołączyła kolejna, uzupełniająca portfolio nowość, a mianowicie TransX.

ART TransX to podwójny, mikrofonowy preamp, ale nie tak zwykły jakby się wydawało. To profesjonalny przedwzmacniacz nowej generacji, wyposażony w najwyższej jakości komponenty. Całość oparto na sprawdzonych i dobrze znanych w środowisku transformatorach Jensen’a, które gwarantują niesamowicie dyskretną i cichą pracę urządzenia, z zachowaniem niepowtarzalnej przejrzystości i czystości dźwięku. Zniekształcenia harmoniczne są na bardzo znikomym poziomie (THD <0.009% @1kHz, +4dBu)

W całym torze nie zastosowano żadnych układów scalonych, tak więc jest to tor czysto tranzystorowy.

Na panelu przednim użytkownik ma do dyspozycji regulację impedancji wejścia, precyzyjne i powtarzalne nastawienie czułości wejścia, jak i przestrajanego filtru górno-przepustowego, oraz regulację poziomu wyjściowego. Dodatkowo każdy kanał wyposażono w przełącznik odwracania fazy oraz oczywiście zasilanie phantom.

Na przednim panelu umiejscowiono także dodatkowe wejście Jack, które w znaczny sposób ułatwia pracę urządzenia w bezpośrednim połączeniu z instrumentem wysokoimpedancyjnym takim jak gitara czy bas.

Poprzez najwyższej jakości komponenty, profesjonalne funkcje i brzmienie, TransX z pewnością zagości w niejednym profesjonalnym studio czy też na dużej scenie, a jego atrakcyjna cena pozwala aby każdy mógł stać się jego posiadaczem.

Główne cechy:

 • transformatorowa blokada R.F. i innych hałasów
 • transformatorowa redukcja szumów na stałym poziomie dla połączeń symetrycznych i niesymetrycznych
 • dyskretna ścieżka audio o niskim THD
 • niski poziom szumów dla wysokoimpedacyjnego wejścia instrumentalnego
 • zmienna impedancja dla wejścia XLR
 • przełączniki obrotowe umożliwiające ustawienie powtarzalnych wyników
 • załączany tłumik -20dB dla wysokich sygnałów
 • szerokozakresowy miernik led
 • automatyczne wyciszanie wyjść
 • uniwersalne energooszczędne zasilanie zmniejszające hałas
 • wytrzymała, niezawodna stalowa obudowa

Sugerowana cena detaliczna nowego ART TransX to 2.599zł

Więcej szczegółów:
Producent: www.artproaudio.com/transx
Dystrybutor: www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here