Allen&Heath ME-500 – nowy mikser personalny

0

Firma Allen & Heath rozszerzyła znaną serię mikserów personalnych ME o nowy, 16-kanałowy mikser ME-500.

ME-500 zaprojektowano przede wszystkim z myślą o kościołach, firmach rentalowych i orkiestrach. Urządzenie pozwala stworzyć miksy odsłuchowe z 16 różnych źródeł stereo lub mono oraz ich kontrolę. Obsługa i ustawienia tego kompaktowych rozmiarów miksera zostały mocno uproszczone w stosunku do poprzednich modeli. System ME działa na zasadzie plug’n’play i jest kompatybilny z mikserami cyfrowymi Allen & Heath, oraz konsoletami innych producentów dzięki ME-U hub.

ME-500 wyposażono w ekran z regulowaną jasnością, 16 podświetlanych przycisków Select, przyciski Mute i Solo, pokrętło poziomu Master z limiterem i EQ oraz pojedyncze pokrętło do nawigacji i sterowania wybranymi parametrami. Każdy ME-500 może zapamiętać i odtworzyć 8 presetów miksów, użytkowników i show. Presety można zapisać na USB. Mikser posiada wyjście minijack i ¼” wyjście słuchawkowe, a także wyjście mono TRS do monitorów podłogowych.

Więcej o ME-500 znajdziecie na stronie producenta www.allen-heath.com i polskiego dystrybutora, firmy www.konsbud-audio.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here