Akai MPK mini Special Edition Grey

0
Akai MPK mini Special Edition Grey
Akai MPK mini Special Edition Grey

Akai Professional przedstawia nową wersję klawiatury sterującej MPK Mini w limitowanej, szarej obudowie. Jak informuje Audiostacja, jest ona już dostępna w sprzedaży za jedyne…

Akai MPK mini GREY kosztuje tylko 464 zł!

W ubiegłym roku poznaliśmy 3 odsłonę tej mobilnej klawiatury sterującej, czyli Akai MPK mini MK3, o której pisaliśmy TUTAJWarto zaznaczyć, że najnowsza wersja GREY to już trzecie specjalna edycja po RED i BLACK.

Akai MPK mini Special Edition Grey
Akai MPK mini Special Edition Grey

Przypomnijmy… MPK Mini posiada 25 miniaturowych klawiszy z przeprojektowaną klawiaturą Gen 2 zapewniającą dynamiczną ekspresję i precyzyjną artykulację. Wyposażony jest także w 8 padów MPC z funkcjami Note Repeat i Full Level, 8 pokręteł (enkoderów) i czterokierunkowy joystick do regulacji wysokości tonu i modulacji.

Akai MPK mini MK3
Akai MPK mini MK3

Do klawiatury dodany jest bogaty pakiet 1500 brzmień i wszystkiego, czego potrzebujesz do profesjonalnej produkcji: Music Production Starter Kit, w tym MPC Beats, 6 wirtualnych instrumentów (Bassline, Tubesynth, Electric, Hybrid 3, Mini Grand, Velvet) i 2 GB treści dźwiękowej.

Dla początkujących producentów muzycznych MPK Mini jest kompletnym pakietem narzędzi, jakie są potrzebne, aby skomponować przeboje od zera. Zaś dla profesjonalistów MPK Mini to najlepszy muzyczny szwajcarski scyzoryk, gotowy do wykonania każdego zadania.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.akaipro.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

Więcej newsów Akai Pro: TUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj