AKAI APC64 – nowy potężny kontroler do Ableton Live!

0
AKAI APC64

Akai Professional wprowadza do oferty nowy kontroler APC64 dedykowany głównie do współpracy z Ableton Live, choć może pełnić także funkcję samodzielnego sekwencera z łącznością MIDI i CV!

Akai APC64 wyposażono w 64 czułe na nacisk pady z podświetleniem RGB, którymi można odpalać klipy i wyzwalać nuty. Pady uszeregowane są w matrycy 8×8 i posiadają funkcję Poly Aftertouch. Wyposażony jest również w 8 przypisywalnych suwaków dotykowych służących do sterowania mikserem, efektami i urządzeniami, a także w wewnętrzny 8-ścieżkowy, 32-krokowy sekwencer umożliwiający występy w czasie rzeczywistym z komputerem lub bez.

AKAI-APC64

Nowy kontroler oferuje tryby Note i Drum do kreatywnych zastosowań padów oraz Tryb Custom pozwalający na pełną konfigurację za pomocą edytora oprogramowania.

Na panelu tylnym znajdziemy trzy porty MIDI 1/8″ do podłączenia klawiatur i syntezatorów stacjonarnych oraz 8 wyjść CV/Gate do sterowania zewnętrznymi urządzeniami modularnymi. W zestawie otrzymujemy także oprogramowanie DAW Ableton Live Lite 11.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.akaipro.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

CZYTAJ TAKŻE:

Akai MPC One Plus – samodzielna stacja do produkcji muzyki! [TEST & VIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj