Zremiksuj piosenkę „Flow” i wygraj interfejs VOLT 2 od Universal Audio!

0
konkurs-na-remiks_uptone

Zapraszamy do udziału w konkursie na remiks piosenki „Flow”, która powstała z okazji drugiej rocznicy istnienia kanału dla producentów muzycznych „Na Setkę”. Nagrodą w konkursie jest interfejs Universal Audio VOLT 2!

Wszyscy tęsknimy za kolejnymi odcinkami, na kanale muzycznego talk-show “Na Setkę“, prowadzonego prze znakomitych producentów muzycznych Krisa Górskiego i Grzegorza Stasiuka, któremu to mieliśmy przyjemność patronować. Niestety musieli oni, miejmy nadzieję tymczasowo, zawiesić prowadzenie kanału z powodu ilości pracy w swoich studiach muzycznych.

na-setke-uptone_pl

Oczywiście jest to dobry czas aby przypomnieć sobie ich dotychczasowe spotkania z wybitnymi postaciami z branży muzycznej. Jest to potężna dawka wiedzy i inspiracji dla wszystkich osób zajmujących się szeroko pojętą branżą muzyką. Zapraszamy także do naszych publikacji na ich temat: TUTAJ.

Jednym z ich ostatnich wspólnych dokonań było skomponowanie tytułowej piosenki “FLOW”, do której tekst napisała Patrycja Kosiarkiewicz. Teraz firma Audiostacja, dystrybutor wielu topowych marek na rynku polskim, w tym także Universal Audio, przygotowała konkurs na remiks tego utworu, w którym do wygrania najnowszy interfejs audio VOLT 2!

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę stworzyć krótką formę muzyczną na podstawie gotowych śladów piosenki. Oczywiście można dołożyć własne brzmienia czy dograć instrumenty. Każda stylistyka dozwolona, a ciekawa interpretacja i oryginalny pomysł będą dobrze widziane, a raczej usłyszane 🙂

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Przeczytaj regulamin. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego warunków. REGULAMIN ZNAJDZIESZ POD TYM LINKIEM.
  2. Pobierz ślady TUTAJ lub TUTAJ
    W przypadku pojawiania się jakichkolwiek niedogodności ze ściągnięciem pliku, prosimy o kontakt mailowy na adres: [email protected]
  3. Stwórz remiks utworu „Flow” widniejącego pod linkiem:
    https://www.youtube.com/watch?v=zEK5B9KPe70
  4. Remiks nie powinien przekraczać długości oryginału. Zgraj pracę w całości w formacie wav 48 kHz/24 bit o zintegrowanym poziomie LUFS nie przekraczającym 14 LUFS (bez masteringu) oraz poziomie True Peak -1dBFS i prześlij na adres: [email protected] link z gotowym do ściągnięcia plikiem nazwanym imieniem i nazwiskiem autora.
  5. UWAGA! Zgłoszenie prześlij do dnia 6.01.2023, do godz. 23.59.
  6. Nie publikuj wcześniej nigdzie swojej pracy.

NAGRODA

Universal Audio Volt 2
Universal Audio Volt 2

Do autora zwycięskiego remiksu powędruje interfejs audio VOLT 2 marki Universal Audio – branżowego lidera w produkcji wysokiej klasy sprzętu do profesjonalnego nagrywania muzyki: interfejsów, preampów, wtyczek, efektów gitarowych.

UA-VOLT-2

Volt 2 to solidny, przenośny interfejs nagraniowy USB, z trybem preampu mikrofonowego Vintage pozwalającym nagrywać głos lub gitarę z głębokim, pełnym brzmieniem klasycznego przedwzmacniacza lampowego UA. Interfejs jest wyposażony w zestaw poważnych narzędzi do produkcji muzyki, wirtualnych instrumentów i wtyczek, w tym Ableton, Melodyne, UJAM Virtual Drummer, Marshall, Ampeg i wiele innych.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.uaudio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

CZYTAJ TAKŻE:

Nowość: Interfejsy audio Universal Audio Volt!

[TEST] Universal Audio VOLT 476: Nagrywamy wokal, gitarę i piano!

[TEST] Universal Audio Volt 276: Legendarne brzmienie dla każdego?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj