Waldorf LARGO 2 – potężny syntezator programowy w nowej odsłonie

217
Waldorf-Largo-2

Waldorf Music wypuścił popularny i potężny syntezator programowy LARGO w nowym wyglądzie i ze skalowalnym interfejsem użytkownika jako LARGO 2. Przyjrzyjmy mu się bliżej…

W drugiej odsłonie tego potężnego syntezatora przeprojektowano interfejs użytkownika, który umożliwia teraz pełną skalowalność na nowoczesnych monitorach 5K lub FHD, a także jest w pełni kompatybilny z istniejącymi bibliotekami i dostępnymi zestawami dźwięków, które użytkownicy pierwszej wersji mogą bez problemu importować. Largo 2 oferuje natywne 64-bitowe wsparcie dla macOS (Apple Silicon & Intel) i Windows.

Waldorf LARGO 2 to przede wszystkim legendarne brzmienie Waldorfa spakowane w wirtualnym racku. 3 grubo brzmiące oscylatory na głos (dwa z nich z suboscylatorami) z klasycznymi kształtami fal i 68 tabelami fal zaczerpniętymi z legendarnego syntezatora Microwave i Wave, a także Q i Blofeld – 2 niezależne filtry wielomodowe – do 4 warstw na dźwięk i 4 wyjścia stereo. Waldorf dodał różnorodne trzy typy filtrów formantowych, które naśladują odpowiedź częstotliwościową ludzkiego traktu wokalnego. Korzystając z parametru odcięcia, użytkownik może morfować między samogłoskami a-e-i-o-u dla wszystkich ulubionych chórów i modulacji przypominających głos.

Więcej szczegółów
Producent: https://waldorfmusic.com
Dystrybutor: https://audiotechpro.pl