Universal Audio rozdaje wtyczki o wartości 1300 zł tylko do końca kwietnia!

302
UAD-Promo_uptone

Przypominamy o atrakcyjnej promocji Universal Audio dla miłośników doskonałego brzmienia. Tylko do końca kwietnia każdy, kto zakupi mikrofon z serii Standard lub interfejs z linii Volt, otrzyma bezpłatnie pakiet 11 wtyczek UAD Essentials Edition o wartości 1300 zł!

Promocja obejmuje szeroki wybór produktów, od popularnych interfejsów Volt po cenione mikrofony takie jak SD-1, SP-1, SC-1, oraz profesjonalne modele Sphere LX, Sphere DLX, Bock 187, Bock 167 i Bock 251.

UA-VOLT-and-Mics

Pakiet wtyczek UAD Essentials Edition zawiera m.in. Teletronix LA-2A Leveler Collection, Pultec EQ Collection, Century Tube Channel Strip, Oxide Tape Recorder, Galaxy Tape Echo, Pure Plate Reverb oraz PolyMAX Synth, oferując użytkownikom zaawansowane narzędzia do obróbki i produkcji muzycznej.

To doskonała okazja dla profesjonalistów i entuzjastów muzyki, aby zaopatrzyć się w wysokiej jakości sprzęt i oprogramowanie, które pozwoli rozwinąć ich kreatywność i podnieść jakość produkowanych utworów. Nie przegap szansy na skorzystanie z tej wyjątkowej oferty przed końcem kwietnia!

Nie czekaj i wejdź po szczegóły promocji:

mics-promo

volt-promo

Więcej szczegółów
Producent: https://www.uaudio.com/sale
Dystrybutor: https://audiostacja.pl