Twórz własne winyle z teenage engineering PO-80!

0
teenage-engineering-PO-80

Teenage engineering PO-80 to świetny gadżet muzyczny. Ta kompaktowa i przenośna nagrywarka pozwala nagrywać (tłoczyć) i odtwarzać 5-calowe płyty winylowe w dowolnym miejscu!

Jak to działa? Dziecinnie prosto! Podłącz dowolne urządzenie audio do gniazda wejściowego audio 3,5 mm i błyskawicznie wytłocz własną płytę. Twoje nagrania i dowolny 7-calowy winyl będą odtwarzane w PO-80 z ciepłym, analogowym charakterem. Warto podkreślić, że PO-80 jest dostarczany jako zestaw do samodzielnego montażu (DIY) z prostą instrukcją. Zawiera wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia płyt: ramię tnące z igłą, która graweruje dźwięk na 5-calowych płytach winylowych, ramię do odtwarzania, papierowe opakowania i naklejki na środku. Dostępna jest również torba transportowa (sprzedawana osobno), a także paczka płyt i głowica tnąca.

po-80-record-factory-podlaczony-do-PO-14

Poza wejściem audio 3,5 mm, znajdziemy tu także monofoniczne wyjście jack 1/8” oraz wbudowany głośnik. Urządzenie zasilane jest za pomocą USB. Jak wspomnieliśmy, winyle możemy tworzyć z dowolnego źródła podpiętego do nagrywarki. Świetnie sprawdzi się także z całą serię kieszonkowych instrumentów serii Pocket Operator, do której zresztą sam należy.

teenage-engineering-Pocket-Operator-Series

Warto wspomnieć, że PO-80 jest efektem współpracy teenage engineering, projektanta Yuri suzuki i japońskiej firmy produkującej zabawki edukacyjne – firmy gakken.

PO80

Historia tej współpracy jest również ciekawa – teenage engineering spotkał się z japońskim projektantem i artystą, yurim suzuki, 10 lat temu, kiedy był freelancerem w ich studiu w Sztokholmie. Od początku połączyła ich pasja do zabawnych gadżetów muzycznych. Po tym, jak Yuri stworzył nagrywarkę z pomocą firmy gakken, teenage engineering i Yuri połączyli siły i stworzyli nową wersję, z mentalnością Pocket Operatorów i zaktualizowanym designem. Teraz każdy może zacząć tworzyć własne płyty w domu, z fabryką płyt PO-80!

Więcej szczegółów
Producent: www.teenageengineering.com
Dystrybutor: www.audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj