PreSonus Studio One 5 Artist PL w prezencie!

0
PreSonus-Eris-E4_5_promo_uptone

Audiostacja ogłasza kolejną promocję! Kup aktywne monitory PreSonus ERIS E4.5, a w prezencie dostaniesz licencję Studio One Artist w polskojęzycznej wersji wraz z pakietem wtyczek Studio Magic!

Wszystkie szczegóły znajdziecie na dedykowanej stronie firmy Audiostacja, dystrybutora marki PreSonus w Polsce.

presonus-eris-e45
Monitory studyjne PreSonus Eris E4.5

Monitory PreSonus ERIS E4.5 to niewielkie monitory odsłuchowe, które wymiarami może przypominają głośniki komputerowe, ale zapewniają brzmienie profesjonalnej jakości. Wyposażone są w znakomicie zaprojektowane, kewlarowe przetworniki niskich tonów, przetworniki wysokotonowe z jedwabną kopułką, system wzmocnienia w klasie AB i zestaw regulacji, którym w profesjonalny sposób dostroisz brzmienie głośników do akustyki pomieszczenia. Monitory przenoszą dźwięki w zakresie od 70 Hz do 20 kHz. Każdy z głośników napędzany jest wzmacniaczem o mocy 25 W w klasie AB – to solidna dawka mocy jak na nieduże głośniki! Dzięki niewielkim rozmiarom ustawisz te urocze maleństwa w dowolnym kącie swojego studia.


PreSonus-Studio-One-5-Artist-Edition
PreSonus Studio One 5 Artist Edition

Studio One Artist PL w polskiej wersji językowej to program, który pozwala nagrywać, produkować, komponować, miksować, publikować i wykonywać muzykę za pomocą intuicyjnego interfejsu użytkownika. DAW wypełniony jest światowej klasy wirtualnymi instrumentami i efektami. Dzięki metodzie pracy „przeciągnij i upuść” pętle audio, wirtualne instrumenty, efekty wtyczkowe, a nawet presety można przeciągnąć do sesji z innowacyjnej przeglądarki Studio One.

PreSonus-StudioMagic
PreSonus StudioMagic

W zestawie pakiet wtyczek Studio Magic! Ten zestaw wtyczek dodaje do Studio One mnóstwo świeżych brzmień i efektów. Zostały one wybrane spośród najlepszych marek instrumentów wirtualnych i efektów, a każda wtyczka wnosi do utworów inny rodzaj magii. Te wtyczki nie są jednofunkcyjnymi tanimi sztuczkami – to prawdziwe woły robocze, na których będziesz mógł polegać przy wielu miksach.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.presonus.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj