Praca nad ścieżką dźwiękową do serialu „Stranger Things”

0

Ścieżki dźwiękowej do serialowego hitu Netflixa „Stranger Things” nie można pomylić z niczym innym. To głównie za sprawą dźwięku analogowych syntezatorów, za którymi duet kompozytorów – Kyle Dixon i Michael Stein – wręcz przepada.

Przez pierwsze trzy sezony serialu Kyle i Michael słuchali brzmień syntezatorów na monitorach Dynaudio LYD. Natomiast brzmień do nadchodzącego czwartego sezonu słuchają na monitorach Dynaudio Core.

O kulisach pracy nad ścieżką dźwiękową do serialu „Stranger Things” Kyle Dixon i Michael Stein opowiedzieli w wywiadzie, jaki udzielili przedstawicielom z firmy Dynaudio. Poruszając temat pracy na odległość nawiązali do niemal identycznych konfiguracji monitorów Dynaudio Core w swoich studiach. Opowiadali też o miksowaniu i pracy na monitorach Core, a na koniec podzielili się szybkimi wskazówkami dla początkujących kompozytorów.

Zapraszamy Was do polskiego przekładu całego artykułu, który znajdziecie na stronie dystrybutora marki Dynaudio Professional w Polsce, firmy Audiostacja: TUTAJ

Więcej szczegółów
Producent: https://www.dynaudio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj