Novation Battle 2018 raz jeszcze!

0

Tegoroczna edycja Novation Battle odbyła się pod koniec października w Łodzi, podczas SoundEdit Festival. Kto nie był, wiele stracił… 🙁

Na otarcie łez wszystkim nieobecnym, firma Audiotech, organizator bitwy i fundator nagród, przygotowała video-relację z wykonami siódemki finalistów. Jest co oglądać, więc zapraszamy!

Przypomnijmy, że pomysł Novation Battle wywodzi się od konkursu producentów muzycznych pod szyldem Circuit Battle. Pierwszy konkurs odbył się w 2016 roku na SOUNDEDIT Festival w Łodzi. Główną zasadą konkursu było zagranie live-actu z wykorzystaniem Novation Circuit (obecnie każdego sprzętu marki Novation) i jednego dowolnego hardwareu bez użycia komputera. Producenci z całej Polski wysyłali swoje demówki, żeby wziąć udział w głównej bitwie i nie tylko wygrać nagrody, ale również zbić „piątkę” z Jurorami, poznać ekipę Novation, być na fajnych koncertach czy też po prostu wystąpić i mieć wideo ze swojego wykonu.

Imprezie od samego początku przyświecała miła, luźna atmosfera ze szczyptą zdrowej rywalizacji i wzajemnego uznania uczestników, wymiany doświadczeń, trików i kontaktów.

Ze wszystkich zgłoszeń jakie dotarły do organizatorów wybrano 7 najlepszych, których autorzy zmierzyli się podczas finałowego etapu.

Podium:

  • I miejsce – (Meyeboo) Piotr Karczmarek (nagroda – Novation Peak)
  • II miejsce – (Phurious) Aleks Polak (nagroda – Novation Circuit Mono Station)
  • III miejsce – Mateusz Czechowicz (nagroda – Novation Launchkey 49Mk2)

http://novationbattle.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here