Najważniejsze aspekty pracy z wokalem przedstawia Bartosz TABB Zielony

0

W ostatnim odcinku muzycznego talk-show Na Setkę producent Bartosz Zielony – znany bardziej jako TABB – podzielił się swoim bogatym doświadczeniem w pracy z wokalem w muzyce pop: od kompozycji i aranżacji, przez nagrania, aż po profesjonalny miks.

W ostatnią środę prowadzący internetowy program Na Setkę – Kris Górski i Grzegorz Stasiuk – wzięli na warsztat najważniejszy element w muzyce rozrywkowej, czyli wokal. Ich rozmówcą był ekspert w tej dziedzinie, czyli Bartosz “TABB” Zielony, znany ze współpracy z takimi wykonawcami jak Liber, Mezo, Grzegorz Hyży, Kasia Wilk, Jula, Ewelina Lisowska czy Sylwia Grzeszczak.

Z odcinka dowiecie się między innymi jak krok po kroku podejść do produkcji piosenki, jakie znaczenie w nagraniach ma sprzęt i akustyka pomieszczenia oraz jak uzyskać profesjonalne efekty brzmieniowe w miksie.

Bartosz podzielił się nie tylko swoim doświadczeniem w pracy z pojedynczymi wokalistami, ale także z całymi grupami wokalnymi, jak chór Sound’n’Grace, z którym blisko współpracuje jako producent i realizator, a nawet kompozytor.

Zachęcamy także do oglądania poprzednich oraz śledzenia nadchodzących odcinków programu Na Setkę, w którym muzycy, producenci, realizatorzy dźwięku i inne osoby zajmujące się muzyką hobbystycznie lub zawodowo znajdą dużo praktycznej wiedzy: https://www.youtube.com/NaSetke 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here