MONO czy STEREO? Znacie wszystkie różnice?

0

Wakacje – niestety się kończą 🙁 – to idealny czas na kręcenie filmów w terenie, więc firma RODE, znana zw swoich profesjonalnych narzędzi rejestrujących, dla wszelakiej maści twórców, przygotowała cykl materiałów video, w których porusza wiele istotnych kwestii związanych z rejestracją dźwięku.

Swoją serię poradników video, rozpoczęła w połowie czerwca i od tego czasu regularnie wrzuca kolejne materiały z ważnymi zagadnieniami. Dziś zapraszamy do kolejnego ciekawego materiału, w którym prowadzący duet, wskazuje i wyjaśnia różnice pomiędzy dźwiękiem mono i stereo.

Dla wielu z Was kwestia może się wydawać prosta i oczywista. Słusznie! Temat nie jest, aż taki skomplikowany zakładając rejestrację na poziomie nawet pół-profesjonalnym. Jednak czym dalej w las, temat jest już coraz bardziej skomplikowany i wymaga wiedzy, doświadczenia i coraz bardziej zaawansowanych i profesjonalnych rozwiązań.

Nie martwcie się. Firma RODE dzięki swoim ciekawym materiałom video z pewnością Wam pomoże! Zapraszamy do śledzenia kanału producenta na YouTube, gdzie znajdziecie wiele ważnych i ciekawych zagadnień, które przydadzą się nie tylko filmowcom, czy vlogerom, ale także nam, muzykom! 🙂

Jeśli interesują Was nasze najnowsze publikacje dotyczące nowości sprzętowych marki RODE, to zapraszamy TUTAJ: https://uptone.pl/tag/rode

Więcej szczegółów
Producent: http://www.rode.com/blog
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here