KONKURS: Wygraj interfejs audio Apollo Solo!

220

Audiostacja ogłasza drugą edycję konkursu na remix na podstawie udostępnionych ścieżek do coveru piosenki „The Longest Time”, którego autorem jest Marcin Bors. Jest o co walczyć, gdyż nagrodą jest interfejs audio Apollo Solo od Universal Audio!

Wersja wykonana w ramach kolejnego odcina wideosesji fonoplastykon.REVISITED powstałego przy współpracy z Universal Audio może i odbiega nieco od oryginału, ale czy aż tak…? Tylko od Waszej wyobraźni zależało, w którą stronę można zabrać to niebanalne wykonanie!
Najlepszą konkursową propozycję wyłoni uznany producent, Marcin Bors – właściciel studia Fonoplastykon i szyldu wydawniczego Saints of Suburbia.

Wszystkie szczegóły i materiały do pobrania na temat konkursu znajdziecie na dedykowanej stronie: https://audiostacja.pl/konkurs-na-remiks

UWAGA! Zgłoszenia przyjmowane będą do 27 marca 2022 roku.

Nagroda

UA-Apollo-Solo_heritage-edition

Autor najlepszego remiksu otrzyma nagrodę, którą jest interfejs audio Apollo Solo HE od Universal Audio o wartości ponad 3.000 PLN! Ta specjalna edycja Heritage Edition popularnego interfejsu UA Apollo Solo zawiera dodatkowo 5 wysokiej klasy wtyczek Teletronix®, Pultec® i UA – o wartości 1.300 USD! W sumie robi się już naprawdę znacząca nagroda!

CZYTAJ TAKŻE:

Apollo Solo – poznaj możliwości najnowszego interfejsu audio [TEST]