Elektrostatyczny system odsłuchowy Shure KSE1200

0

Elektrostatyczny system odsłuchowy Shure KSE1200 to drugi po Shure KSE1500 wykonany w tej technologii na świecie. Praktycznie nic nie ważąca membrana poruszająca się w polu elektrostatycznym jest w stanie odtworzyć bezkompromisowo wszystkie składowe dźwięku bez ograniczeń.

Nowy system KSE1200 to nieco tańsza wersja, pozbawiona funkcji DAC oraz wyświetlacza. W zamian za to dostajemy aż 12 godzin pracy bez ładowania ponieważ usunięcie tych dwóch elementów pozwoliło zastosować większy i pojemniejszy akumulator.

Nowy zestaw, tak samo jak starszy brat, bazuje na supernowoczesnej technologii elektrostatycznej. Każdy przetwornik MicroDriver w słuchawkach Sound Isolating™ jest wyposażony w praktycznie nic nie ważącą, bezmasową membranę umieszczoną w polu elektrostatycznym, które jest generowane poprzez statory. Ta technologia pozwala na najszybszą i najbardziej dokładną reakcję membrany co zapewnia niezrównaną klarowność dźwięku i detali.

O ile za model KSE1500 musimy zapłacić ok. 2999 USD, tak za model KSE1200 zapłacimy tylko 1999 USD. Czekamy na pierwsze egzemplarze, które trafią do Europy.

Więcej szczegółów:
Producent: www.shure.com
Dystrybutor: www.polsound.pl / www.shure.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here