iRig Keys I/O – kilka słów o synchronizacji

0

iRig Keys I/O – interfejs audio i kontroler MIDI w jednym? Gdyby ktoś się zastanawiał, czy coś takiego ma w ogóle prawo działać, odpowiadamy – oczywiście, że tak. I to bardzo dobrze.

Nieczęsto spotyka się takie połączenie – klawiatura sterująca z wbudowanym interfejsem audio, którą na dodatek można zabrać wszędzie i zasilić z portu USB lub zwykłymi “paluszkami”… coś pięknego.

Nie o tym jednak miała być tu mowa, a jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o samym urządzeniu, zapraszamy was na www.uptone.pl/…ik-multimedia-irig-keys-io. W tym tekście chcieliśmy przedstawić wam cztery filmy, które pomogą wam zsynchronizować swój iRig Keys I/O z programami SampleTank (iOS), Syntronik (iPad, Mac/PC) i SampleTank 3 (Mac/PC). Znajdziecie w nich podpowiedzi, jak załadować i zmieniać brzmienia, jak wyeksportować nagrane ścieżki i utwory, jak spersonalizować działanie instrumentu i wiele innych kwestii.

Szczegółów technicznych i więcej informacji o IK Multimedia iRig keys I/O szukajcie na stronie producenta www.ikmultimedia.com oraz na stronie polskiego dystrybutora,   www.audiostacja.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here