Grzegorz Piwkowski o tajnikach masteringu

427

Wielokrotnie nagradzany złotymi i platynowymi płytami inżynier dźwięku, specjalizujący się w procesie masteringu, współpracujący z czołówką polskiej sceny muzycznej ostatnich 30 lat, Grzegorz Piwkowski, będzie gościem programu Na Setkę!

Kto to jest Grzegorz Piwkowski – tego chyba nie trzeba tłumaczyć nikomu, kto zajmuje lub interesuje się realizacją nagrań. Dość wspomnieć, że jego pracę słyszeliśmy w nagraniach takich artystów, jak Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Edyta Bartosiewicz, Urszula, Maanam, Lady Pank, Elektryczne Gitary, T.Love, Hey, Myslovitz, Dawid Podsiadło, czy… Behemoth!

Grzegorz Piwkowski - masteringNa czym polega dobry mastering, jakie pułapki czyhają na mniej doświadczonych realizatorów, jak nie dać się wciągnąć w tzw. wojnę głośności, jakie standardy i technologie trzeba opanować, aby zajmować się masteringiem profesjonalnie? W tym tygodniu gospodarze programu Na Setkę – Kris Górski i Grzesiek Stasiuk – wraz z widzami transmisji na żywo będą mieli niepowtarzalną okazję zadać te pytania jednemu z największych mistrzów tego rzemiosła.

Aby poznać tajniki masteringu z pierwszej ręki, oglądajcie najbliższy odcinek Na Setkę w środę 23 marca od godziny 20:00.

Więcej szczegółów:
https://www.facebook.com/piwkowskimastering
https://nasetke.pl