Cupra Tavascan z wciągającym dźwiękiem od Sennheisera!

220
Sennheiser-Ambeo-CUPRA_TAVASCAN

Sennheiser połączył siły z CUPRA zapewniając wyjątkowe i wciągające wrażenia dźwiękowe w pierwszym w pełni elektrycznym SUV-ie coupe, CUPRA Tavascan!

Partnerstwo między firmami Sennheiser i CUPRA to zdaje się być połączenie idealne, ponieważ obie marki dzielą pasję do oferowania rozwiązań technicznych, które są unikalne w wykonaniu i wyrafinowane w projektowaniu. A to dopiero początek: ta współpraca ma na celu na nowo zdefiniować wrażenia audio w samochodzie i przesunąć granice tego, co jest możliwe w świecie motoryzacji.

Sennheiser-Ambeo-CUPRA_TAVASCAN

Digitalizacja zajmuje centralne miejsce w CUPRA Tavascan, w pełni elektrycznym SUV-ie coupe, który płynnie integruje zaawansowaną technologię, zapewniając prawdziwie wciągające wrażenia z jazdy. Posiada najnowocześniejszy 15-calowy system informacyjno-rozrywkowy, największy, jaki kiedykolwiek zastosowano w samochodach CUPRA. Uzupełnieniem tego wysoce konfigurowalnego systemu jest nowo zaprojektowany i opracowany panel sterowniczy HMI, umożliwiający bezproblemową interakcję z różnymi funkcjami samochodu. W szczególności CUPRA Tavascan jest wyposażony w wysokiej jakości 12-głośnikowy system audio, a Sennheiser wnosi swoją wiedzę i doświadczenie do przestrzeni motoryzacyjnej za pomocą AMBEO Concerto, najnowszej innowacji firmy w zakresie oprogramowania zapewniającego wciągający dźwięk.

Sennheiser-CUPRA_TAVASCAN

“Obie marki łączy głęboka pasja do muzyki jako integralnej części tożsamości ich marek. Dzięki tej współpracy dążymy do uwolnienia pełnego potencjału samochodowej rozrywki audio. Nasze podejście jest przełomowe, buntownicze i niekonwencjonalne, co znajduje odzwierciedlenie w wyjątkowym doświadczeniu dźwiękowym, które stworzyliśmy dla CUPRA Tavascan.”

– mówi Veronique Larcher, dyrektor Sennheiser Mobility

Znany jako światowy lider i pionier w dziedzinie immersyjnego dźwięku, z gamą produktów definiujących kategorię zarówno w profesjonalnym, jak i konsumenckim audio, Sennheiser przyjął unikatowe podejście do jakości dźwięku w CUPRA Tavascan, które wykracza poza zwykłe dodanie większej liczby głośników. Wyjątkowe, wciągające wrażenia dźwiękowe są osiągane dzięki zaawansowanemu, zastrzeżonemu oprogramowaniu, skrupulatnie dostrojonemu przez doświadczonych inżynierów dźwięku firmy Sennheiser.

Sennheiser-Ambeo-CUPRA_TAVASCAN

Aby osiągnąć ten poziom jakości dźwięku, oprogramowanie AMBEO Concerto firmy Sennheiser wydobywa podstawowe składniki dowolnego utworu muzycznego, w tym różne instrumenty i informacje o pomieszczeniu, i rozprowadza je po całym samochodzie. Takie wrażenia dźwiękowe jeszcze nigdy nie były odbierane w CUPRA. Opcje dostosowywania są równie imponujące. Jednostka główna Tavascana pozwala użytkownikom dostosować poziom zanurzenia i dostroić dźwięk do indywidualnych preferencji.

“Wszystko to jest wynikiem zaangażowania firm CUPRA i Sennheiser w dostarczanie najwyższej jakości dźwięku, który jest naprawdę spersonalizowany. Razem ustanawiamy nowy standard dla branży motoryzacyjnej, zapewniając wciągające i wyjątkowe wrażenia muzyczne.”

– podsumowuje Larcher

CUPRA_Tavascan

Więcej szczegółów:
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl