Arturia BLACK FRIDAY – Instrumenty i efekty do 50% taniej!

342

Jak wiadomo, Black Friday to idealna okazja aby poszerzyć swój studyjny arsenał. Arturia rozpoczęła właśnie czarnopiątkową promocję, dzięki czemu możesz zakupić topowy software do 50% taniej! Sprawdź jakie dokładnie produkty biorą udział w akcji.

Choć Black Friday kojarzy się zawsze z piątkowymi promocjami to od kilku już lat zamieniają się one w tzw. Black Weeks, gdzie przez zdecydowanie dłuższy okres możecie doposażać swoja studia muzyczne w najnowszy sprzęt i oprogramowanie. Arturia wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom także w Polsce, gdzie u autoryzowanych partnerów, których listę znajdziesz TUTAJ, w terminie od 14.11.2023 do 19.12.2023, możesz zakupić topowy software Arturii do 50% taniej! Szczegóły TUTAJ.

Co konkretnie?

Arturia-Black-Friday-2023

  • V Collection 9 – Inspirujący zestaw 33 wirtualnych instrumentów muzycznych, przygotowanych do pracy w środowisku DAW – od nowoczesnego oprogramowania hybrydowego po przeprojektowane ikony syntezy.
  • FX Collection 4 – 26 profesjonalnie zaprojektowanych wtyczek, które wprowadzają profesjonalizm i kreatywność bezpośrednio do Twojego DAW, równoważąc oszałamiający dźwięk studyjny z intuicyjną obsługą.
  • Analog Lab Pro – Analog Lab to narzędzie programowe łączące światowej klasy bibliotekę ponad 2000 nowoczesnych i klasycznych presetów pochodzących z instrumentów wirtualnych Arturia z bezpośrednim dostępem do zmiany charakteru brzmieniowego. Prawdziwy studyjny niezbędnik!
  • Pigments – Pigments to czyste płótno do eksploracji dźwięku, łączące każdy odcień syntezy z natychmiastową modulacją, intuicyjnym sekwencjonowaniem i mocnymi efektami.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.arturia.com
Dystrybutor: https://audiotechpro.pl