Kunszt Wodny w Gdańsku z dźwiękiem immersyjnym L-ISA od L-Acoustics!

463
System-immersyjny-L-Acoustics-L-ISA-Kunszt-Wodny-w Gdansku

Rzec by można, że dźwięk przestrzenny L-ISA rozprzestrzenia się na całą Polskę ;). Zapraszamy Was zatem do Kunsztu Wodnego w Gdańsku! Jest to już czwarte miejsce ze stałą instalacją dźwięku immersyjnego od L-Acoustics, a to z pewnością jeszcze nie koniec…!

O technologicznym przełomie, jakim jest system dźwięku immersyjnego (przestrzennego) L-ISA stworzony przez francuską firmę L-Acoustics, pisaliśmy już wielokrotnie przy okazji różnych otwarć i remontów obiektów kulturalnych czy koncertów. Zatem po więcej szczegółów na jego temat zapraszamy Was do naszych publikacji TUTAJ. Czas zatem na kolejny ciekawy obiekt w którym zainstalowano system L-ISA, a konkretnie Kunszt Wodny w Gdańsku.

Kunszt-Wodny-w-Gdansku

“W końcu, po pięciu latach oczekiwania i przedłużających się pracach remontowych, Kunszt Wodny przy Targu Rakowym 11 w Gdańsku został oficjalnie i uroczyście otwarty. Zaproszeni goście po raz pierwszy mogli przekonać się, jak wygląda i co oferuje nowa siedziba Instytutu Kultury Miejskiej. Wydarzenie przyciągnęło wielu zainteresowanych…” Więcej szczegółów przeczytacie na portalu trojmiasto.pl.

Obiekt ten, a konkretnie wielofunkcyjna sala widowiskowa na terenie obiektu, została wyposażona przez firmę Audio Plus, która jest dystrybutorem i opiekunem marki L-Acoustics w Polsce jest firma Audio Plus.

25-lat-Audio-Plus

Audio Plus występuje tu jako generalny wykonawca wykończenia i wyposażenia sali, a umowa obejmuje następujące prace:

  • prace budowlane, w tym adaptacja akustyczna i parkiety
  • system nagłośnieniowy w technologii L-ISA wraz z śledzeniem obiektów
  • mechanizacja sceny
  • trybuny teleskopowe składane elektrycznie
  • system kinotechniczny
  • oświetlenie sceniczne
  • system multimedialny

Więcej szczegółów
Producent: https://www.l-acoustics.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl