Akademia Dźwięku Live startuje 12 maja!

0

Kolejna ciekawa inicjatywa szkoleniowa on-line! Akademia Dźwięku Live to nowy cykl wydarzeń dla społeczności producentów muzycznych. Pierwszy live już 12 maja (wtorek) o godzinie 19:00 więc nie przegapcie!

W programie:

  • wykłady o produkcji muzycznej,
  • wywiady ze znanymi twórcami,
  • analizy popularnych utworów,
  • prezentacje ciekawych pluginów,

Projekt wspierają PSP Audioware i D16, które przekazały swoje pluginy na poczet nagród do konkursu. Na pierwsze spotkanie zaproszono trenerów związanych z AD, czyli Pawła Sulewskiego i Mateusza Telegę – oraz jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich raperów/producentów: ZEUSa! Do tego będzie możliwość wygrania pluginów od partnerów – PSPaudioware i D16 Group Audio Software, a także otrzymania profesjonalnej recenzji własnej produkcji muzycznej.

Tydzień później w programie Akademia Dźwięku Live swój udział zapowiedział Kuba Wiecek (Fryderyk za Jazzowy Debiut Roku), a gościć będą go Maks Kucharski i Mateusz Telega. Do tego dwa wykłady i kolejna edycja konkursu PSP/D16.

Całość do obejrzenia na żywo na stronie internetowej https://akademiadzwieku.pl/adlive i kanale YouTube: https://www.youtube.com/user/AkademiaDzwieku.

Strona wydarzeni FB: https://www.facebook.com/events/241705150224741

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj