Zagrywki – warszawski bar z aktywnościami i nagłośnieniem JBL Professional

0

Trzy piętra atrakcji i profesjonalnego systemu nagłośnieniowego – to to, co wyróżnia Zagrywki na tle innych warszawskich klubów i barów. Dziś chcemy Wam nieco przybliżyć to ciekawe miejsce.

Na początku czerwca tego roku na mapie warszawy pojawiło się kolejne miejsce do spędzania wolnego czasu – tym razem w formie aktywnej. Pierwszy w Polsce “activity bar” oprócz tradycyjnego wypicia drinka oferuje także możliwość zagrania w dziewięć różnych gier.

Czas spędzony w klubie uprzyjemnia przygotowane przez firmę ESS Audio nagłośnienie. Polski dystrybutor wykorzystał tu sprzęty m.in. JBL, BSS Audio, Crown Audio i AKG.

Jak czytamy na stronie firmy ESS Audio, dystrybutora w/w marek:

“Twórcy pierwszych w Polsce parków trampolin “Hangar 646” powracają z kolejnym, unikalnym konceptem. Otwarte z początkiem czerwca 2020 dla warszawiaków Zagrywki, to pierwszy w naszym kraju “activity bar”. Nie tylko można tutaj wypić drinka, ale również zagrać w dziewięć różnych gier. Cieszymy się, że ponownie zostaliśmy zaproszeni do współpracy i mogliśmy przygotować koncepcję systemu elektroakustycznego wraz z projektem a następnie przeprowadzić etap wykonawczy.

Zagrywki oferują swoje atrakcje na trzech piętrach.
Na poziomie -1 znajduje się strefa flipperów, stanowisko do gry w shuffleboard’a, crazy golfa oraz bar z miejscami siedzącymi. Nagłośnienie zrealizowane  tutaj jest za pomocą dwudziestu dwudrożnych, zwieszanych głośników JBL Control 65P/T wspartych pięcioma subwooferami Control 60PS/T.

Poziom 0 posiada drugi bar oraz stołową wersję shuffleboard’a, piłkarzyki oraz skeeball. Tutaj, podobnie jak w piwnicy zastosowane zostały zwieszane zestawy JBL serii Control 60.  Na najwyższym poziomie zagrać można m.in. w beer ponga. A fani śpiewania mogą wykorzystać pomieszczenia Karaoke. Przestrzeń otwarta wyposażona została w instalacyjne zestawy głośnikowe o szerokiej propagacji poziomej JBL HST oraz zwieszane JBL Control 65 i subwoofery Control 60. Pomieszczenia karaoke dysponują interfejsami audio Tascam 102i oraz dwudrożnymi zestawami JBL Control 2.

2- i 4-kanałowe wzmacniacze Crown CDi komunikują się z procesorem BSS BLU za pomocą cyfrowej szyny BLULink a następnie dzięki konwerterowi BSS BLU-DA po Dante, z cyfrowymi panelami wejściowymi Attero-Tech, które są rozmieszczone w obiekcie. Cały lokal jest w zasięgu czterech kanałów bezprzewodowych mikrofonów AKG WMS470.”

Więcej szczegółów
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl
Producent: https://jblpro.com
Producent: https://www.sonance.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj