Z okazji urodzin, włoski RCF obniża ceny popularnych kolumn ART3 i ART7!

0

W tym roku włoski producent systemów nagłośnieniowych, firma RCF obchodzi swoje 70 urodziny! Z tej okazji, firma Arcade Audio, dystrybutor marki w Polsce, obiecuje niższe ceny na całe serie ART3 i ART7 w najnowszej wersji MK4 FiR Phase i oczywiście z 3 letnią  gwarancją!

UWAGA: 3 lata gwarancji dotyczy wszystkich produktów RCF oznaczonych plombą polskiego dystrybutora Arcade Audio. O lepsze ceny pytajcie w Waszych sklepach muzycznych!

Czy można jeszcze coś napisać o tych kolumnach? Chyba nie… Powiedziane o nich zostało już praktycznie wszystko i przetestowany został każdy model. Te przenośne kolumny aktywne, w swojej czwartej, ostatniej póki co odsłonie (MK4), zadebiutowały w 2017 roku. Jej główne zalety to osławiony już FiRPHASE processing, który zapewnia słuchaczom transparentny dźwięk, absolutną klarowność i bardzo dobry obraz stereofonii.

Kolumny bardzo uniwersalne, wielozadaniowe, możemy ich używać także jako monitorów scenicznych. Do tego porządne obudowy wykonane z czarnego i trwałego kompozytu polipropylenowego. No i umówmy się… Włosi potrafią tworzyć konstrukcje, które wyglądają naprawdę pięknie, a seria ART3 i ART7 napewno do takich się zalicza.

Wszystkie te cechy sprawiają, że są one niezwykle popularnymi i bardzo często wybieranymi konstrukcjami do zadań wszelkiego typu. Muzycy, DJ-e, konferansjerzy, instytucje kultury, kluby muzyczne i znacznie więcej…

Do wyboru macie 3 modele z linii ART3 oraz 8 z linii ART7. Więcej szczegółów na temat każdej z nich znajdziecie na stronie: http://www.arcadeaudio.pl

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rcf.it

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj