Wygraj Akai MPC One!

0

Młodych twórców, producentów muzycznych, muzyków – amatorów lub zawodowców. Wszystkich zapraszamy do udziału w konkursie na remiks utworu „Steve Nash Flow”, w którym do wygrania Akai MPC One! Zwycięzcę wybierze Steve Nash. Konkurs trwa do 2.09.2021.

„Steve Nash flow” to jeden z utworów projektu Rojazzvitch, którego Steve jest producentem. W projekcie biorą udział topowi polscy jazzmani m.in. Jacek Rodziewicz, Maciej Sikała oraz Marcin Gawdzis.

Steve Nash wraz z Mikołajem Dygasiewiczem oraz członkami projektu Rojazzvitch wybierze najlepszy remiks, a więc taki, który według subiektywnej oceny artysty będzie odznaczać się kreatywnym podejściem do utworu i ciekawą aranżacją.

Pamiętajcie że Steve to artysta kreatywny, więc nie bójcie się świeżych i ciekawych rozwiązań! Wszystkie chwyty dozwolone! Do dzieła!

Twórca najlepszego remiksu otrzyma nagrodę, którą jest samodzielne centrum produkcji muzycznej Akai MPC One!

Zasady konkursu

 1. Przeczytaj regulamin konkursu. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją jego warunków >> Przeczytaj REGULAMIN.
 2. Stwórz w dowolnym programie DAW remiks utworu „Steve Nash Flow” na podstawie pobranych tracków.
 3. Pobierz tracki >> POBIERZ.
 4. Każda stylistyka dozwolona.
 5. Nagraj audio lub wideo o długości maksymalnie 2 minut.
 6. Pracę zgraj w formacie .wav lub MP3 albo MP4
 7. Do 02.09 wyślij nam zgłoszenie. Możesz je wysłać na różne sposoby:
  – wrzuć link do nagrania do komentarza pod postem konkursowym na naszych profilach: www.facebook.com/Audiostacja, www.facebook.com/AkaiProfessionalPolska,
  – wyślij nam link do nagrania przez Messengera,
  – wyślij na adres: [email protected] link do nagrania przez popularne serwisy do przesyłania multimediów,
 8. Remiks nie może być wcześniej nigdzie opublikowany.
 9. Na Twoje zgłoszenia czekamy do 02.09.2021.

Więcej szczegółów:
Dystrybutor: https://audiostacja.pl/konkurs-akai-mpc-one

Steve Nash to uzdolniony finger drummer, producent muzyczny, kompozytor i DJ, który zdołał już zgarnąć sporo nagród i wyróżnień. W 2020 roku podczas Sample Music Festival (Berlin) zdeklasował swoich największych rywali i w wielkim stylu zdobył mistrzostwo świata fingerdrummerów SMF Finger Drumming World Championship 2020.

Steve tworzy wiele projektów muzycznych, w których wyraźnie zaznacza się jego nowatorskie podejście do muzyki, np. projekt „Steve Nash & Turntable Orchestra” łączący muzykę klasyczną i turntablism.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj