[VIDEO] Electro-Voice pokazuje nowe mikrofony RE i zapowiada multifunkcyjny monitor sceniczny MFX!

0

Podczas Prolight+Sound 2019, firma Electro-Voice zaprezentowała nowy bezprzewodowy system mikrofonowy RE3, nowe mikrofony wokalowe RE420 i RE520, a także zapowiada zupełnie nowy multifunkcyjny monitor sceniczny MFX!

Zapraszamy do naszej krótkiej relacji ze stoiska firm Electro-Voice podczas Prolight+Sound 2019, w której znane już może większości z Was nowe mikrofony i nowy system bezprzewodowy serii RE oraz absolutna nowość w postaci zapowiedzi nowej serii wielozadaniowych monitorów scenicznych Electro-Voice MFX:

Jeśli chodzi o nowe pojemnościowe mikrofony wokalne Electro-Voice RE420 i RE520 to wspominaliśmy o nich w artykule przy okazji ich premiery pod koniec stycznia: https://uptone.pl/scena/namm2019-mikrofony-wokalne-electro-voice-re420-i-re520

Kolejna nowość, która swoją premierą miała również podczas styczniowych NAMM Show jest mikrofonowy system bezprzewodowy Electro-Voice RE3 oparty na transmisji radiowej, czyli UHF. Nowa seria obejmuje dziesięć różnych zestawów tak więc w zależności od potrzeb i zastosowań, każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie szczegóły na jej temat znajdziecie tutaj: https://www.electrovoice.com/re3

Najświeższą wiadomością i zupełnie nowym produktem jest nowa seria multifunkcyjnych / wielozadaniowych monitorów Electro-Voice MFX, o której jeszcze producent nie umieścił żadnych szczegółowych informacji choć z pewnością niebawem się pojawią. W skład serii będą wchodzić dwa modele: Electro-Voice MFX-12MC, MFX-15MC, czyli odpowiednio wyposażone w głośniki szerokopasmowy 12- o 15-calowy. Do tego 1-calowy driver umieszczony w tej samej osi, czyli mamy do czynienia z konstrukcją koaksjalną.

Na czym polega ich wielozadaniowość?

Monitory mogą pracować jako monitor podłogowy pod kątem 35 lub 55 stopni. Wyposażono je także w gwint na statyw, więc z powodzeniem może służyć jako nagłośnienie frontowe lub side-fill. Dodatkowo mamy w nich gniazda na śruby M10 służące do instalacji w dedykowanych uchwytach, na konstrukcji metalowej, w ścianie itp.

Dodatkowo są wyposażone w tuleję na sztycę lub statyw, więc mogą pracować również jako nagłośnienie frontowe lub side-fill. Obudowa ma także zamontowane punkty M10 do instalacji w specjalnych uchwytach do montażu na ścianie lub do podwieszenia na suficie.

Co istotne konstrukcja głośników ma propagację 60 x 40 stopni, którą w zależności od potrzeb możemy zmienić, przekręcając układ przetworników współosiowych o 90 stopni. Więcej o nich przeczytacie na stronie dystrybutora: https://audioplus.pl/aktualnosci/nowosci-electro-voice-i-dynacord-z-frankfurtu-2019

Więcej szczegółów
Producent: https://www.electrovoice.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here