Universal Audio: Rafał Smoleń opowiada o technicznych aspektach trasy Małomiasteczkowej!

0

Chyba wszyscy znają zaawansowane i profesjonalne rozwiązania studyjne marki Universal Audio. Urządzenia tego producenta oraz wtyczki UAD-2 używane są w wielu studiach nagraniowych na całym świecie! Ale czy wiecie, że producent oferuje także rozwiązania dedykowane do miksowania dźwięku live?

Dziś mamy dla Was ciekawy materiał video, w którym realizator i producent Rafał Smoleń opowiada o pracy z wtyczkami Universal Audio UAD-2 oraz o nowym, zewnętrznym procesorze UAD-2 Live Rack, 16-kanałowym procesorze efektów MADI do miksowania dźwięku live z wtyczkami UAD, którego używał podczas realizacji “Małomiasteczkowej” trasy koncertowej Dawida Podsiadło. Zapraszamy do oglądania!

Niedawno firma Universal Audio wprowadziła na rynek UAD-2 Live Rack, urządzenie do akceleracji wtyczek UAD podczas imprez. UAD-2 Live Rack to 16-kanałowy procesor efektów MADI, do realizacji dźwięku live z wykorzystaniem przetwarzania w czasie rzeczywistym UAD (Realtime UAD Processing) i wiodących w branży wtyczek UAD, w tym Antares Auto-Tune Realtime. Kompatybilny jest z większością mikserów dostępnych na rynku.

Więcej o nowym urządzeniu przeczytacie na stronie dystrybutora: https://audiostacja.pl/produkty/sprzet-studyjny/systemy-dsp/ua-uad-2-live-rack-core

Sugerowana cena: ok. 12.900 zł

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.uaudio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here