Tierra Audio New Twenties – lata 20. sto lat później

2
Tierra Audio New Twenties
Tierra Audio New Twenties

Hiszpańska manufaktura Tierra Audio z dumą prezentuje New Twenties – wysokiej klasy mikrofon pojemnościowy, niosący esencję stylu lat 20-stych XX wieku w nowoczesnym wykonaniu.

Mikrofon New Twenties ma zapewnić ciepły, głęboki i gładki dźwięk, bogaty w harmoniczne i odpowiednio zrównoważony pod względem jasności w górnym skraju pasma, dostarczając profesjonalne, przyjemnie zaokrąglone brzmienie w studiu oraz na scenie, zachowując przy tym definicję i prezencję, jakiej wymagają współczesne produkcje.

Tierra Audio New Twenties
Tierra Audio New Twenties

New Twenties ma wielkomembranową kapsułę pojemnościową, wykonaną w USA z wysokiej jakości materiałów, a także transformator produkcji szwedzkiej firmy Lundahl. Wszystko to zamknięte w obudowie niezwykle stylowej, a jednocześnie przemyślanej technologicznie – zawierającej antywstrząsowe zawieszenie kapsuły, pancerną powierzchnię ze stali nierdzewnej oraz dyskretny pop-filtr, przyczepiany do niej za pomocą magnesów neodymowych.

Jak wszystkie produkty Tierra Audio, mikrofon New Twenties jest zmontowany w Hiszpanii i objęty 5-letnią gwarancją. Uwaga: edycja limitowana!

Więcej szczegółów
Producent: https://tierra.audio
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

2 KOMENTARZE

  1. […] Zewnętrzna obudowa mikrofonu wykonana jest z certyfikowanej stali nierdzewnej 304, odpornej na ścieranie w wyniku starzenia i chroniąca wewnętrzną elektronikę przed wstrząsami i hałaśliwym zanieczyszczeniem elektromagnetycznym o częstotliwości radiowej. Wspominaliśmy na jego temat także przy okazji premiery: TUTAJ […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj