TEC Awards wracają na NAMM 2022: ZNAMY FINALISTÓW!

0
NAMM-TEC-Awards-2022

Prestiżowe nagrody branży pro audio, TEC Awards, ponownie zagoszczą w programie amerykańskich targów NAMM wraz z ich tegoroczną edycją, w dniach 3-5 czerwca 2022. Poznajcie finalistów!

Przyznawane corocznie NAMM TEC Awards to najwyższa nagroda w branży pro audio i nagrań dźwiękowych, wyróżniająca osoby, firmy i innowacje techniczne kryjące się za brzmieniem współczesnych nagrań, występów na żywo, filmów, telewizji, gier wideo i multimediów.

NAMM-TEC-Awards-2022-Finalist

Wysoko wykwalifikowani jurorzy z branży doceniają najwybitniejsze produkty swojego sektora i ludzi, którzy za nimi stoją, przyznając 21 nagród za osiągnięcia techniczne i 7 za osiągnięcia kreatywne. TEC Hall of Fame i Les Paul Innovation Award oddają hołd pionierom technicznym i innowatorom artystycznym, wśród których dotychczas znaleźli się tacy giganci, jak Les Paul, Peter Frampton, Quincy Jones, Joe Perry, Pete Townshend i Stevie Wonder.

Niedawno ogłoszono listę tegorocznych finalistów TEC Awards, którą znajdziecie TUTAJ: https://www.tecawards.org/finalists, a wyniki zostaną ogłoszone w ramach targów NAMM Show 2022, które odbędą się w dniach 3-5 czerwca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj