TEST gitary elektrycznej Ibanez RGT1221PB-DTF!

0

W sieci ukazał się właśnie pierwszy polsko-języczny test jednej z nowości na rok 2022 od marki Ibanez. Przed Wami model RGT1221PB-DTF w recenzji przygotowanej przez Tomka Andrzejewskiego.

Ibanez RGT1221PB-DTF to jedna z trzech nowych gitar linii RG Premium, o których wspominaliśmy TUTAJ. Jej główną, odróżniającą cechą od nowych braci jest zastosowanie stałego mostka.

Warto zaznaczyć, że wszystkie gitary serii Ibanez Premium są produkowane z wykorzystaniem wysokiej klasy, selekcjonowanych gatunków drewna, zawodowej elektroniki i osprzętu. Bogaty, jadowity dźwięk, śmiały design i wygoda użytkowania – oto wartości, które tworzą tę linię.

Ibanez_RGT1221PB_DTF
Gitara elektryczna Ibanez RGT1221PB-DTF

Zastosowano w nich parę przetworników o “tęgim” sygnale wyjściowym: DiMarzio® Air Norton™ oraz The Tone Zone®, które gwarantują szeroki zakres dynamiki oraz nasyconą harmonicznymi barwę. Do tego smukły, wyścigowy i wygodny siedmioczęściowy gryf Wizard III z klonu i orzecha, z nabitymi 24 programi ze stali nierdzewnej, wykończonymi w technologii Premium fret edge treatment. Stabilność stroju i świetny sustain to zasługa innowacyjnego mostka Ibanez Mono-Rail. Na główce gitary zamontowano blokowane klucze Gotoh® MG-T.

  • Sugerowana cena: ok. 6.200 PLN

Czy zatem Ibanez RGT1221PB to prawdziwie bezkompromisowy potwór? Zobaczcie sami!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ibanez.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj