TEC Awards 2018: QSC i seria kolumn K.2

0

QSC Seria K.2 to kolejny produkt nagrodzony na tegorocznych TEC Awards. Seria K.2 oferuje szereg rozwiązań, będących odzwierciedleniem oczekiwań klientów wymagających nie tylko funkcjonalności, ale i klarownego brzmienia oraz łatwości obsługi i instalacji systemów nagłośnieniowych.

Nowa seria pełnopasmowych kolumn głośnikowych K.2, w skład której wchodzi 8-calowy model K8.2, 10-calowy model K10.2 oraz 12-calowy model K12.2, oferuje szereg istotnych ulepszeń konstrukcyjnych.

Każdy model kolumny głośnikowej z serii K.2 jest wyposażony w 2000-watowy moduł mocy, który został starannie dopasowany do współpracy z przetwornikami niskotonowymi oraz wysokotonowymi przetwornikami ciśnieniowymi. Zastosowanie rozwiązania DMT™ (Directivity-Matched Transistion) zapewnia jednolite pokrycie dźwiękiem na całym obszarze odsłuchu. Wbudowany moduł procesora DSP oferuje dostęp do charakterystyk brzmieniowych Intrinsic Correction™, a także ustawienia dotyczące zaawansowanego zarządzania pracą systemu, umożliwiając dalsze optymalizowanie jego działania.

Producent w serii K.2 oferuje ponadto biblioteki presetów, współpracę z mikrofonami wokalowymi i dużo więcej. Jednocześnie dostępna jest możliwość zapisania ustawień w postaci Scen, które pozwalają na szybkie wczytanie ustawień konfigurowanych przez użytkownika, takich jak typ wejścia, linia opóźniająca, korektor barwy, crossover oraz wybrany profil contour. Wszystkie trzy modele mogą pracować jako elementy głównego systemu nagłośnieniowego PA lub jako monitory sceniczne. Każda z kolumn może być również podwieszana, montowana na ścianie lub kratownicach, umieszczana na tyczce lub statywie głośnikowym, zarówno w układzie pionowym, jak również z pochyleniem w przód o kąt 7,5 stopnia.

Świetnym uzupełnieniem pełnopasmowych kolumn głośnikowych zarówno z nowej linii K.2, jak również ze starszej serii K jest subwoofer kardioidalny KS212C, który przez wielu nazywany jest przełomowym w konstrukcji.

Więcej info:
Producent: www.qsc.com
Dystrybutor: www.aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here