Systemy nagłośnieniowe Alcons Audio kolejny raz na polskiej scenie!

0

Systemy nagłośnieniowe Alcons Audio coraz aktywniej widoczne są na polskich scenach muzycznych. Nikogo ten fakt nie powinien dziwić bo ta stosunkowo młoda firma wykorzystuje rozwiązania, które są dość przełomowe w tej branży, a efekty słyszalne dla każdego!

Jeśli nie wszyscy wiedzą na czym polega wyjątkowa technologia Pro-Ribbin stosowana prze firmę Alcons Audio to zapraszamy do artykułu i naszego wywiadu z samym Tomem Backiem: uptone.pl/scena/prolightsound-2018-alcons-audio-lr28-i-technologia-pro-ribbon

Tym razem systemy nagłośnieniowe Alcons zagrały na IV Podkarpackich Pokazach Lotniczych, gdzie uzupełnieniem pokazów lotniczych na mieleckim lotnisku były koncerty Maryli Rodowicz, Dawida Kwiatkowskiego oraz zespołu Mr. Pollack. Do nagłośnienia sceny agencja Union użyła sprzętu Alcons w następującej konfiguracji:

  • 24 liniowe trójdrożne moduły LR18 (po 12 sztuk na stronę)
  • 2 wielofunkcyjne monitory VR12/90 jako frontfill
  • 12 subwooferów BQ211 po 6 sztuk na stronę ustawione w modzie kardioidalnym
  • 7 wzmacniaczy Sentinel10

Całość była zarządzana z komputera na oprogramowaniu producenta ALControl do zdalnego monitorowania i kontrolowania systemów Alcons.

Jak wrażenia? O to kilka wypowiedzi specjalistów!

„System zagrał znakomicie. Na uwagę zasługuje przede wszystkim najwyższa jakość dźwięku, wydajność oraz prostota konfiguracji” – powiedział Adrian Grassmann, inżynier dźwięku i realizator Maryli Rodowicz, odpowiedzialny za działanie systemu nagłośnieniowego.

„Niebagatelne znaczenie w przypadku tak dużych imprez z udziałem znanych i lubianych artystów ma nagłośnienie, które zadowoli nie tylko publiczność, ale również wykonawców. System audio firmy Alcons spisał się perfekcyjnie” – powiedział Grzegorz Potoczek, agencja Concept Music Art.

„Zawsze staramy się opierać na rozwiązaniach, które w połączeniu z fachową obsługą, są gwarancją sukcesu. Od jakości wykonanej pracy zależy czy końcowy klient będzie zadowolony i czy w efekcie skorzysta z naszych usług w przyszłości. Systemy Alcons to narzędzia, do których mamy zaufanie. Pozwalają zachować wysoki standard naszych usług i niezawodność oferowanych przez nas rozwiązań” – powiedziała Katarzyna Bogdańska, Agencja Muzyczna UNION.

Więcej szczegółów:
Producent: www.alconsaudio.com
Dystrybutor: www.aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here