Systemy konferencyjne JBL Professional

1

Obchodząca w tym roku swoje 75. urodziny marka JBL, znana prawdopodobnie tak samo dobrze wykonawcom, realizatorom, jak i słuchaczom muzyki, ma w swojej bogatej ofercie także rozwiązania instalacyjne, w tym np. profesjonalne systemy konferencyjne, które dostosować można do wymogów każdego pomieszczenia czy zastosowania.

Jedną z najważniejszych rzeczy w sali konferencyjnej jest to, aby każdy uczestnik spotkania – czy to na miejscu, czy „wzdzwaniający się“ zdalnie z innej lokalizacji – wyraźnie słyszał wszystkich pozostałych i sam był dobrze dla nich słyszalny. 

W poniższym filmiku, opublikowanym przez JBL Professional, możemy zobaczyć przykładową konfigurację systemu nagłośnieniowego, spełniającego najwyższe standardy w tym zakresie.

W prezentowanym systemie wykorzystano parę uniwersalnych kolumn głośnikowych JBL Control 28-1, sufitowe głośniki instalacyjne JBL Control 14C/T, a także mikrofony biurkowe AKG CBL201/CBL301, przełącznik AV AMX CTP-1301TX, procesor audio BSS BLU-101 oraz końcówkę mocy Crown CT8150.

To oczywiście tylko jeden z przykładów wykorzystania produktów JBL z segmentu profesjonalnego – w połączeniu z urządzeniami innych marek wchodzących w skład rodziny Harman International – a faktyczna konfiguracja zależeć będzie od różnych czynników i warunków klienta.

W celu uzyskania podpowiedzi lub konkretnej propozycji rozwiązania dopasowanego do indywidualnych potrzeb można zwrócić się do firmy JBL oraz jej oficjalnych przedstawicieli – w Polsce jest to firma ESS Audio.

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.jblpro.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here